Kim jesteśmy ?

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą świadczącą usługi z zakresu wydobywania kryptowalut w chmurze – tzw. cloud miningu. Jest to wydobywanie kryptowaluty dzięki technologiom przetwarzania chmurze. Korzystając z usług FasoMiner, nasi klienci nie muszą inwestować w sprzęt do wydobywania, a co za tym idzie ponosić kosztów jego zakupu oraz eksploatacji. Wszystkie te koszty pozostają po naszej stronie. Wykupując nasze usługi, możesz cieszyć się nawet dwuletnim okresem zarabiania. W tym czasie nasz sprzęt będzie metodycznie i nieustannie zarabiał dla Ciebie!

Nasze cele

Naszym pierwszorzędnym celem jest popularyzowanie wydobywania kryptowalut, jako dodatkowego środka inwestycyjnego. Zachęcamy naszych klientów do płatności cyfrowymi walutami, nie tylko w internecie, ale również na co dzień w sklepach, na stacjach paliw czy w restauracjach. Kolejnym z naszych celów jest wprowadzenie na rynek naszej autorskiej kryptowaluty Faso Coin oraz promowanie jej jako uniwersalnego środka płatniczego, który może być wykorzystywany na całym świecie.   

Sposób działania

W pierwszej kolejności zajmujemy się pozyskiwaniem jak największej liczby partnerów biznesowych, którzy będą oferować swoje usługi i produkty w zamian za kryptowalutę Faso Coin. Taka sprzedaż może być możliwa tylko i tylko wtedy, gdy Faso Coin pojawi się na giełdach kryptowalut. Obecność na giełdzie sprawi, że nasza kryptowaluta uzyska zamienną wartość, dzięki czemu łatwiej będzie nam pozyskiwać nowych partnerów biznesowych, jak również zyskiwać popularność na rynku kryptowalut. Każdy z naszych partnerów uzyskuje pełne wsparcie w zakresie wdrażania kryptowaluty FasoCoin w swoim przedsiębiorstwie. 


Logo